אחסון אתרים המלצות

גלעד
Read More
משתמשת בשירותי אחסון אתרים ישראלי כבר למעלה מ3 שנים. ברצוננו להודות על הטיפול המסור והמקצועי בכל הקשור לאחסון האתר, בהחלט אחסון אתרים מקצועי, ללא נפילות ואו תקלות שזכורות לנו כנראה בזכות טיפול מהיר ומקצועי.
שיר
Read More
אני ממליצה בחום לכל מכריי לעבוד עמך. קיבלתי תמורה מלאה לכספי ואף יותר. התגובות חמות מאד והוא בהחלט מעורר ענין ועונה על הציפיות. בעיקר אזכור את הסבלנות שלך, ההקשבה, המוכנות להתאמץ לענות לדרישות שלי. הטיפול שלך באתר לאורך השנה שדרשו עדכונים, ההתאמות והדיוקים בוצעו נפלא.
ניר
Read More
אני רוצה להודות לך מקרב לך עבור העבודה המסורה והעקבית. אין ספק שבזכות עבודתך המקצועית חל שינוי רב במערך הזמנות העבודה של החברה. אנו ממליצים לכל בעל עסק הזקוק לאחסון באינטרנט להיעזר ביעוץ וההכוונה המקצועיים אשר נותנת 500mb.
טלי
Read More
הי מצאתי מקום נפלא, מקצועי, זול, שרות מדהים לאחסון אתרים זכרו זאת לכשתזדקקו. באהבה,
אחמד
Read More
שירות ברמה גבוהה, הצוות הטכני פשוט רמה אחת לפני כולם אחסון אתרים ותמיכה טכנית ברמה הכי גבוהה!
דן
Read More
רוצה להודות למי שעזר בהעברת השרתים. עזרו לבצע את כל הפעולות במקצועיות, סבלנות והבנה של דחיפות העניין.
גלית
Read More
מעונינים להודות לחמש מאות מקרב לב עבור העבודה הנהדרת שעשיתם בשבילנו וכמובן על האתר המופלא שהביא ויצר מספר מכובד של לקוחות חדשים. בניית האתר ותיחזוקו הביא להצלחה לא צפוייה ואנחנו מודים שוב וממליצים בחום.
אסף
Read More
אני לקוחה מזה שנתיים וברצוני לציין את רמת השירות הגבוהה, הביצוע המהיר של העידכונים המבוקשים ובכלל את היחס הטוב של כל הצוות בתפעול האתר.
עמיר
Read More
כשחפשתי מקום לאחסן את אתרי לא ידעתי מה לחפש, אני שמח שנתקלתי בכם, על האדיבות, הסבלנות להסביר ולייעץ בכל הקשור לאתר שלי אפילו שזה לא קשור בכלל לאחסון האתר שאני משלם רק עליו אבל מקבל עוד כל כך הרבה כלים נוספים מכם כמו עזרה בקידום, ייעוץ על הבנייה, טיפים ללא הפסקה (מאיפה כל הידע?) ועוד... שיחקתם אותה - אתם באמת הרבה יותר מעוד חברת אחסון אתרים!

אחסון אתרים בתשלום חודשי וללא התחיבות

הגב אותו נותנת חמש מאות מגה בייט לאתרים המתאחסנים אצלה הוא ערך מוסף שלא תמצאו בשום מקום אחר. החל מפרסומים באתרי התוכן שלנו, עזרה ממשית בקידום האתר, ייעוץ מקצועי בבנייתו ועוד. לאלה מבינכם שעדיין ללא אתר אינטרנט, אנו נלווה אתכם החל משלב תכנון האתר ועד לקידומו ברשת, איתנו יהיה לך אתר מנצח.

לקוחות האחסון שלנו נהנים:

  • אחזקה וטיפול שוטף של השרתים.
  • תמיכה טכנית טלפונית.
  • טיפול בתיבות דואר אלקטרוני.
  • חשבונות FTP.
  • ממשק ניהול נוח בעברית.
  • ועוד.