איך בוחרים אחסון לאתר וורדפרס?

אם אתם מחפשים מארח אינטרנט עבור אתר וורדפרס החדש שלך, אז יש לך אפשרויות רבות לפניך. ישנם מאות, אם לא אלפי ספקים גדולים של שירותי אחסון אתרים. פוסט זה מכוון לכל מי שיוצר אתר וורדפרס חדש או לאלה שיצרו אתר וורדפרס חדש ואינם מרוצים ממארח האינטרנט שלהם.

עם כל כך הרבה אפשרויות, השאלה הופכת להיות, "איך אתה בוחר את אחד כי הוא הטוב ביותר עבורך ואת האתר שלך?".

ישנם מספר פרמטרים הממלאים תפקיד, בהתאמה של שירות אחסון אתרים.

מה האתר שלך צריך?

כמה שאלות שעלו,

 • מהי התעבורה הנוכחית שלך באתר? כמה אתה מצפה שהוא יגדל בחודשים הקרובים?
 • עד כמה ניתן להרחבה של ספק אחסון אתרים אתה רוצה? זה תלוי בתשובה שלך לשאלה הקודמת.
 • האם אתם זקוקים לשירות האחסון שלכם כדי להיות ידידותיים למפתחים?
 • כמה תמיכה אתה צריך?
 • מהו התקציב שהוקצה לכם לפתרון האחסון שלכם?

אלה צריכים להיות בראש ובראשונה בין השאלות שאתה צריך לענות, לפני שאתה מנסה לזהות את פתרון האחסון הנכון עבור אתר וורדפרס שלך.

אילו תכונות לחפש במארח האינטרנט שלך?

1. מהירות וביצועים

חומרה טובה חיונית כדי להבטיח איכות שירות מעולה ממארח אינטרנט. הזיכרון (RAM), כוח העיבוד (מעבדים) ושטח הדיסק (HDDs & SSDs) העומדים לרשותך ממלאים תפקיד חשוב בקביעת הביצועים הכוללים של אתר האינטרנט שלך.

כעת השימוש ב- RAM וב- CPU שלך, תלוי בסוג התוכן באתר שלך ובמספר המבקרים בכל סוג שהוא. לדוגמה, אם אתה יוצר תוכן ויראלי, תוכנית האחסון הממוצעת המסופקת לך בעלות מינימלית אינה מספיקה כדי להתמודד עם התפרצויות תנועה כאלה. זה יגרום לאתר שלך להאט ובמקרה הנדיר אפילו לעבור למצב לא מקוון. ואנחנו לא יכולים להרשות את זה.

זה לא שטח דיסק שחשוב, בהתחשב בעובדה שיש הרבה חברות אחסון המספקות לך שטח דיסק בלתי מוגבל. במקום היכולת של המארח שלך לקבל את המידע במהירות למבקרים שלך, במילים אחרות את מהירות ההעברה שחשובה. וזה אפילו טוב יותר, אם יש לך מארח אינטרנט שיכול לשמור על זמני העברת הנתונים של האתר שלך נמוכים, אפילו תחת עומס גבוה.

באפשרותך לבדוק את העומס ב- CPU, ב- RAM ובכמות שטח הדיסק שבה אתה משתמש. אם אתם חותכים אותו קרוב, אז הגיע הזמן לשדרג את תוכנית האחסון שלכם. בדרך כלל ניתן לבדוק זאת מלוח המחוונים של המארח.

באופן כללי, תוכניות האחסון היקרות יותר יכולות להתמודד עם תנועה גדולה יותר בצורה יעילה יותר.

2. תמיכה

הדבר תלוי במידה רבה בהיכרות שלכם עם פתרונות אחסון שונים. תזדקקו לפחות תמיכה, אם אתם מכירים את ההתקנה, ההעברה, האבטחה, האחסון במטמון, גיבויי האתרים והשחזורים .

אבל גם אם אתה יודע הכל, תמיד יש פוטנציאל כי תקלה אחת לבלגן את הכל וזה מומלץ יש מארח אינטרנט שאכפת לו להבטיח כי המוצר שלהם מתפקד כפי שפורסם. ורוב הספקים של שירותי אחסון אתרים מבטיחים מידה מסוימת של תמיכה. הם מספקים תמיכה באמצעות טלפון, פורומי תמיכה, צ'אטים חיים באינטרנט, הודעות דוא"ל ומערכת כרטיסי תמיכה.

באופן אידיאלי שירות התמיכה הטוב ביותר הוא זה המסופק בהתראה של רגע ועם זמני התפנית המהירים ביותר.

3. זמן פעולה תקינה

לרוב שירותי אחסון האתרים יש זמן פעולה תקינה העולה על 99.5%. יש מעט מאוד באזור תת 99%. אמנם זה לא נראה הרבה, אם 0.1% יש השפעה משמעותית על ההכנסה שלך מהאתר שלך זה הופך להיות חשוב למדי. אחרת, זה לא משהו שאתה צריך להדאיג את עצמך עם. אני אומר את זה כי רוב חברות אחסון אתרים של מוניטין יש זמן פעולה תקינה מעולה.

4. מה עוד אתה מצפה ממארח האינטרנט שלך?

 • גיבוי & שחזור מחוץ לאתר – אם אי פעם האתר שלך מקבל פרוצים או מאבד את כל הנתונים שלו מסיבה כלשהי, אתה צריך להיות מסוגל לשחזר את האתר שלך לתפארתו הקודמת.
 • אחסון במטמון – חלק מחברות אחסון האתרים מספקות אחסון במטמון כדי להבטיח מהירויות גבוהות יותר. אחסון במטמון הבית כולל אחסון במטמון בצד השרת ובקצה הלקוח. יש כמה תוספים כדי לעזור עם אחסון במטמון בצד הלקוח, ראש מעל לפוסט הקודם שלי על תוספים אחסון במטמון וורדפרס.
 • בקרת גירסאות Git – זה מעניין מפתחים.
 • CDNs מובנה – או זה או שאתה יכול לבחור, ככל הנראה שירות CDN הטוב ביותר בMaxCDN.
 • תכונות אבטחה – אתה יכול לבדוק כמה פעמים הם נפרצו, אינדיקטור טוב של האבטחה שלהם.
 • מיקום פיזי של מרכז נתונים – ככל שהוא קרוב יותר לרוב המבקרים באתר שלך, כך טוב יותר.

השישה לעיל הם קריטריונים חשובים למדי, כי תצטרך לשקול בזהירות לפני שתגיע להחלטה שלך.

מהם סוגי האחסון השונים? איזה מהם מתאים לשרת את האתר שלך?

קיימים 4 סוגים שונים של שירותי אירוח שכל מי שמנהל אתר וורדפרס או הולך לפתוח אתר WP חדש צריך להיות מודע לפני שהוא מגיע לבחירה הנכונה.

 • אירוח משותף
 • אירוח שרתים וירטואליים פרטיים
 • אחסון ייעודי
 • אחסון מנוהל

חלק משיטות האחסון טובות יותר מאחרות, אך הן גם יקרות באותה מידה.

מלבד ארבעת סוגי האחסון שהוזכרו קודם לכן, יש אירוח חינמי של וורדפרס. אבל בדרך כלל עם שירות כזה, יש מלכוד. לדוגמה, הם יבקשו ממך לכלול מודעות באתר שלך. שירותי אחסון חינמיים אינם אמינים מרחוק כמו תוכנית אחסון בתשלום. אם אתם רציניים לגבי יצירת אתר טוב ויצירת הכנסות מהאתר שלכם, אתם לא צריכים לשקול תוכניות אחסון בחינם.

אירוח משותף

צורת האחסון הזולה ביותר, הכי פחות ניתנת להגדרה והכי לא גמישה מבין ארבעת סוגי האירוח. פעולה זו פועלת בהנחה שאתר אינטרנט עם פחות תעבורה אינו צורך כל כך הרבה ממשאבי השרת. בידיעה זו, האתר שלך משולב עם עוד עשרה או מאה אתרי אינטרנט וכולם מסופקים על ידי שרת יחיד עם כוח עיבוד משותף, זיכרון ושטח דיסק.

עכשיו זה מקובל על אתרים קטנים עם פחות תנועה. אבל אם השרת שהאתר שלך טוען ממנו אי פעם יהיה עמוס מדי, אז כל האתרים עליו, כולל שלך, יאטו. במילים אחרות, אתה מקבל מארח טוב רוב הזמן, אך אם האתר שלך או אתרים אחרים באותו שרת מתחילים לקבל יותר מדי תעבורה, השרת יאט או יקרוס. באופן כללי, ספק המארח שלך יבקש ממך לשדרג את תוכנית האירוח שלך, כאשר האתר שלך הוא הסיבה שמשאבי השרת המשותף שלו נמצאים בגבולו.

אל תלך שולל על ידי שטח דיסק בלתי מוגבל המפורסם על ידי שירותי אירוח משותפים; זה בכלל לא רלוונטי. מה שאתה באמת צריך זה מספיק זיכרון RAM ו- CPU כדי לאפשר לשרת שלך להעביר את נתוני האתר שלך למבקרים שלו במהירות ועם זמן תגובה מינימלי. אם השרת שלך עמוס בבקשות של מבקרים רבים יותר ממה שהוא יכול לטפל, זה לא יקרה.

בהתחשב בכך שזה הזול ביותר, זה גם מקום טוב למתחילים עם מעט או ללא ניסיון בלוגים להתחיל. זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור אתרי אינטרנט עם תנועה נמוכה שאינם ממוטבים למונטיזציה. לא בחירה מומלצת, אם אתה יוצר אתר אינטרנט המיועד לתעבורה גבוהה ולמטרות מסחריות.

אחסון VPS

עם שרת וירטואלי פרטי, לא תקבלו את המשאבים המלאים של שרת אחד. במקום זאת, השרת האמור מחולק למחיצות תוך התחשבות בצרכים שלך. ניתנת לך כמות מסוימת של שטח דיסק, זיכרון וכוח עיבוד. ניתנת לך גישת בסיס ובאפשרותך לשנות את הרכיבים הקשורים לביצועים של השרת כך שיתאימו לצרכיך. זה דורש לא מעט מומחיות טכנית ולא מומלץ למתחילים.

תוכניות VPS וחומרה הן גמישות ומדרגיות ביותר. עם רוב תוכניות האחסון לאחסון VPS, אתם משלמים על המשאבים שהאתר שלכם משתמש בהם.

אתר האינטרנט שלך לעולם לא יאט או לא יגיב עקב עומס יתר בשרת, כל עוד תבטיח שיש לו משאבי שרת מתאימים הזמינים עבורו.

בלוגר ברמה בינונית או מפתח המחפש ליצור אתר אינטרנט שנעשה כדי למדוד למטרה מסוימת היא האפשרות האידיאלית.

אחסון ייעודי

אתר אינטרנט מוגש רק על ידי שרת מושכר. הזיכרון המלא של השרת, כוח העיבוד ושטח הדיסק עומדים לרשותכם. האתר שלך כמעט לעולם לא יאט.

הנה המלכוד, הם בדרך כלל מאוד יקרים. אחסון כזה נדרש רק אם האתר שלכם מקבל תעבורה גבוהה במיוחד, עד כדי כך שהוא זקוק לשרת בפני עצמו כדי לתפקד ביעילות.

אתה לא צריך שרת ייעודי, רק אתרי תעבורה גבוהה צריכים שרתים ייעודיים.

אחסון וורדפרס מנוהל

ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים שאינם מתמצאים בטכנולוגיה, הצד הטכני מטופל לחלוטין על ידי חברת האחסון שלך. אתה יכול להתמקד בהפיכת האתר שלך לפופולרי ויצירת תוכן מדהים.

אפילו משתמשי VPS מנוסים בטכנולוגיה לפעמים לא מצליחים לייעל את האתרים שלהם באופן מלא וכתוצאה מכך הם לא מהירים כמו שהם יכולים להיות. במקרה זה, אתה לא צריך לדאוג בכלל. חברת האחסון מאחסנת באופן קבוע את האתר שלך במטמון, היא מפעילה סריקות זדוניות, מתקנת פרצות אבטחה ברגע שהן מתגלות, מעדכנת את התוספים/ערכות הנושא של וורדפרס, מפעילה גיבויים יומיים ואם האתר שלך אי פעם יורד הם יבצעו שחזור מלא. הם מספקים תמיכה מצוינת מסביב לשעון.

הכל מטופל, וזה לא בהכרח הדבר הטוב ביותר בתוכניות אחסון מנוהלות. הם באים עם הבטחה למדרגיות אינסופית בעלויות נוספות סבירות.

תכונה נוספת לגבי שירותי אחסון מנוהלים היא כמעט אפס זמן השבתה. ועם הטובים ביותר, יהיה לך ממש אפס זמן למטה.

אחסון מנוהל הוא האפשרות הטובה ביותר, אם אתם לא רוצים להיות מעורבים בצד הטכני של הדברים. זה מאפשר לך למקד את כל תשומת הלב שלך על שיפור והוספת תוכן נהדר לאתר שלך. וכאשר הוא אכן נעשה גדול יותר, ניתן לשנות בקלות את קנה המידה של האתר שלך עם המשאבים הנוספים שחברת אחסון האתרים שלך תספק.

להתחיל עם אחסון וורדפרס מנוהל

זה ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבור כל יזם מסחר אלקטרוני, בלוגר יצירת אתר מסחרי או כל עסק קטן אחר. אתה יכול לגדול מבלי לדאוג לגבי היכולת של המארח שלך להתמודד עם עומסי שרתים מוגברים. חברת אחסון תטפל בגיבויים שוטפים, עדכוני ליבה של וורדפרס וכל אתגר טכני אחר שהאתר שלכם עשוי להתמודד איתו לאורך הדרך

אולי יעניין אותך גם: פוסטים שדומים לאיך בוחרים אחסון לאתר וורדפרס?
בדף זה