10 אפלקציות לאחסון תמונות הטובה ביותר

מחפשים אפליקציה לאחסון תמונות? הכנסו וקבלו 10 אפלקציות לאחסון תמונות הטובה ביותר. אנחנו יכולים לצלם הכל! החיסרון הוא, מה לעשות עם כל התמונות האלה? מאמר זה נותן לך את הבחירות שלנו עבור האפליקציה הטובה ביותר לאחסון תמונות.

הטלפונים החכמים שלנו אינם רק מצלמות – הם התקני אחסון המחזיקים במוסיקה, בקבצים ובסרטונים שלנו. שטח מוגבל ואוזל מהר. אפליקציות אחסון תמונות שימושיות חינמיות אלה יכולות לעזור!

10 אפליקציות עבור אחסון חינם של תמונות

נסתכל על עשר אפליקציות האחסון הטובות ביותר שיש. יש משהו לכל צלם – בין אם ברצונך לשתף את התמונות שלך עם אחרים או שיהיה לך גיבוי מקוון מהימן!

10. 500px

 • iOS ואנדרואיד
 • חינם עם רכישות מתוך האפליקציה וחברויות בתשלום
 • רזולוציה מקורית
 • 7 העלאות ב-7 ימים

אם אתה צלם שאוהב רק לשמור את התמונות הטובות ביותר שלך, זוהי אפשרות מצוינת בשבילך. 500px היא קהילת צילום מקוונת המתמקדת באיכות על פני כמות.

זה מאפשר לך משוב על התמונות והרישוי שלך, כך שאתה יכול אפילו להרוויח כסף. כמו פלטפורמות מדיה חברתית אחרות, אתה יכול להעלות ולהוריד את התמונות שלך כראות עיניך.

500px היא אחת מאפשרויות האחסון הטובות ביותר בענן בחינם שם בחוץ. אבל, עבור המשתמשים החינמיים, אתה מוגבל לשבע תמונות על פני שבעה ימים. זה משווה ל- 2000 גיבויי תמונות בסך הכל.

באפשרותך לשדרג לחברות חודשית או שנתית, והעלויות סבירות. זוהי אפשרות מעשית לגבות את תמונות ה- iPhone שלך, במיוחד אם אתה צלם מקצועי.

9. מייליו

אפליקציית Mylio נוקטת בגישה חדשה לשיתוף תמונות בין מכשירים. במקום לאחסן את התמונות שלך בענן, Mylio תשמור את התמונות שלך במכשיר הראשי שהגדרת ביישום Mylio.

באפשרותך לגשת לכל התמונות שלך מהמכשיר הראשי שלך בכל מקום באמצעות כל מכשיר נוסף!

אני מעריץ גדול של התכונות האחרות שמיליו מספק, כגון הפנים ותכונות התיוג הגיאוגרפי. תכונות קטנות אלה משנות את האופן שבו אני מדפדף בתמונות הדיגיטליות שלי, ואני אוהב את האופן שבו הן משולבות ישירות באפליקציה.

8. Microsoft OneDrive

 • iOS ואנדרואיד
 • אחסון חינם (5GB)
 • תוכניות תשלום זמינות
 • העלאה אוטומטית

למרות שמדובר במוצר של מיקרוסופט, הוא זמין למשתמשי iPhone ללא אחסון ומחפש אפשרויות ענן בחינם. אפליקציית Microsoft OneDrive מעניקה לך 5GB בחינם.

הוא נהדר לאחסון תמונות, והוא גם מאפשר לך לאחסן ולשתף כל סוג אחר של קבצים שתרצה. אתה יכול לשדרג את השטח, אבל אתה צריך לשלם על זה.

העלאה אוטומטית זמינה, מה שהופך אותו לקל. זוהי אחת מאפשרויות האחסון הטובות ביותר בענן בחינם. באמצעות יישום זה, ניתן גם להשתמש במטה-נתונים כדי לארגן תמונות כראות עיניך.

7. אמזון (פריים) תמונות

 • iOS ואנדרואיד
 • חינם (אם חבר באמזון פריים)
 • ללא הגבלה
 • הזמנת הדפסות

אם אתה אוהב את אמזון ולשלם עבור חברות אמזון פריים, אפשרות זו עבור אחסון ענן חינם הוא מושלם בשבילך. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר לגבות תמונות אם אתה בדרכים.

זה יחזיק כמויות בלתי מוגבלות של תמונות של המשפחה והחברים שלך. כאן, אתה יכול לאחסן את התמונות שלך ב'כספת משפחתית 'שכולם יכולים לגשת אליה.

אמזון היא אופציה מושלמת עבור בני משפחה וחברים המתגוררים בחו"ל. ורק לאדם אחד צריכה להיות חברות מעולה. כעת, באפשרותך אפילו להשתמש ב'קבוצות למוזמנים בלבד' עבור קהל רחב יותר.

זוהי אחת הדרכים האהובות עלי לגבות תמונות iPhone. ותוכלו להזמין הדפסות, לוחות שנה ועוד מאפליקציית האחסון Amazon Photos.

6. סנאפפיש

אפליקציית Snapfish מציעה לצלמים גישה סלקטיבית יותר לאחסון תמונות. יש אחסון בלתי מוגבל ברזולוציית תמונה מלאה, אך יש לבחור אותם באופן ידני.

אתה יכול לעשות את זה בקבוצות גדולות, מה שהופך את זה לקל. Snapfish היא אחת מאפשרויות האחסון הטובות ביותר בענן בחינם כאשר שטח האחסון ב-iPhone מלא.

אחד הדברים הטובים ביותר באפליקציית Snapfish הוא הקישור הקל בין התמונות שלך בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל ישירות מתוך האפליקציה.

אבל זה לא רק יישום אחסון בענן חינם. הרעיון העסקי העיקרי מאחוריו הוא הדפסת תמונות. לאחר האחסון, באפשרותך להוסיף תמונות להדפסה עבור עצמך או כמתנות עבור בני משפחה וחברים.

אתה מקבל 50 הדפסות חינם בחודש, המהווה תוספת מבורכת לאחת הדרכים הטובות ביותר לגבות את התמונות שלך.

5. פליקר

 • iOS ואנדרואיד
 • חינם (1,000 תמונות) עם שדרוגים בתשלום
 • שמור על הרזולוציות המקוריות
 • ללא סינכרון
 • להעלאה אוטומטית יש מחיר

פליקר נקנה על ידי זחיחות לפני זמן קצר. אבל האחרון הוא יותר בונה תיקים.

פליקר הוא דף מדיה חברתית צילום שבו קהילה של צלמים מתאספת. אבל זה יכול לשמש כאתר גיבוי תמונות. למרבה הצער, הוא אינו תומך בקבצי RAW.

מה שאנחנו אוהבים באחסון התמונות הזה הוא המקום ל-1,000 תמונות. אתה מוגבל ל-200MB עבור תמונות ו-1GB לסרטונים. אבל זו עדיין אחת מאפשרויות האחסון המקוונות הטובות ביותר בסביבה. בנוסף, התמונות שלך גם מקבלות חשיפה.

עליך להוריד אפליקציה אחרת להעלאה אוטומטית. אבל האחסון הבלתי מוגבל שלו מגיע בתעריפים חודשיים ושנתיים סבירים. אז זו אפשרות מעשית לאחסון תמונות מקוון.

4. pCloud

 • iOS ואנדרואיד
 • חינם (10 ג'יגה בייט)
 • הגנה קפדנית על נתונים
 • ממשק קל לשימוש

pCloud הוא אתר אחסון קבצים חדש ומעולה המוקדש להגנה על נתוני המשתמשים. החברה ממוקמת בשווייץ ולכן פועלת על פי חוקי הנתונים האישיים המחמירים הקיימים שם.

באפשרותך לגשת לקבצים שלך בכל מכשיר המתחבר לאינטרנט. ואתה יכול גם להשתמש בשירות זה כדי לשתף קבצים גדולים עם אנשים שאינם משתמשים ביישום pCloud.

אני מעריץ גדול של הממשק והעיצוב שלהם. pCloud מספק דרך פשטנית למיין ולשתף את כל הקבצים בכונן הענן שלהם.

3. iCloud

האפליקציה לאחסון תמונות שאנחנו לא יכולים לשכוח היא זו הסטנדרטית בפלטפורמות iOS. בין אם נרצה בכך או לא, אפליקציית iCloud כבר נמצאת באייפונים ובאייפדים שלנו

רוב הזמן, יישום זה פועל ברקע. זה אומר לנו מתי כבר אין לנו מקום לגבות את תמונות האייפון שלנו. אנו שוכחים שזו אחת מאפשרויות האחסון הטובות ביותר בענן בחינם הזמינות.

היתרון הגדול ביותר של אפליקציה ושירות אלה הוא הקלות בשמירה על כל המכשירים שלך מחוברים. הענן יכול למשוך תמונות משולחן העבודה, הטלפון וכו '.

זה עושה את זה הדרך הטובה ביותר לאחסן תמונות בעת שימוש בטלפונים מצלמה מרובים כדי לצלם. מומלץ גם לקבל הודעות כדי ליידע אתכם מתי שטח האחסון שלכם ב-iPhone מלא!

רמות אחסון מקצועיות הן במחירים סבירים בשנה עבור 50GB, 200GB, או 1TB! ניתן אפילו לתייג את התמונות שלך בשמות ובמיקומים, מה שהופך אותן לקלות לחיפוש.

2. תמונות גוגל

מה שהופך את אפליקציית אחסון התמונות של Google לנהדרת הוא שתוכלו להעלות את התמונות שלכם באופן אוטומטי. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג אם התמונות שלך נשמרות או לא.

זהו יתרון עצום לאחסון תמונות, במיוחד אם אתה מצלם כאילו אין מחר! באפשרותך אפילו לצרף אותו למחשב שלך לאותו תהליך.

Google Photos הוא אחד ממתקני האחסון המקוונים הטובים ביותר. עם זאת, יש כמה מגבלות. ניתן להעלות תמונות ברזולוציה וגודל מרביים של 16MP בלבד.

אם הם גדולים יותר, הם יקצצו. יש אפשרות סביב זה, אבל אתה מוגבל לאחסון 15GB. זו הורדה משמעותית מ"בלתי מוגבלת". ניתן לשדרג ל-100GB תמורת תשלום חודשי קטן בארה"ב.

Google Photos עשוי להיות לא אחסון התמונות הטוב ביותר עבור צלם מקצועי. אבל זה נהדר עבור המשפחה שלך ותמונות נסיעות.

זוהי אפשרות מצוינת עבור אותם צלמים שרוצים לגבות תמונות אנדרואיד ו- iPhone בקלות ובמהירות.

1. דרופבוקס

 • iOS ואנדרואיד
 • חינם (עד 2 ג'יגה-בתים)
 • סינכרון סלקטיבי בין מכשירים

מאז הקמתה, אפליקציית דרופבוקס הייתה הבחירה עבור אנשים רבים. הם מציעים את האחסון הטוב ביותר בענן בחינם, וזה קורה להיות הדרך הטובה ביותר לתמונות גיבוי.

זוהי פלטפורמה פשוטה יחסית, שהיא מושלמת כדי למנוע בלבול. מומלץ לצלמים שמאחסנים את התמונות שלהם בתיקיות, מכיוון ש-Dropbox פועלת באופן דומה.

למרות שמדובר באפליקציית טלפון, באפשרותך להוריד את התוכנית עבור הטאבלט, המחשב השולחני או המחשב הנייד. משמעות הדבר היא נגישות קלה בכל המכשירים.

משם, אתה גורר ושחרר כדי לאחסן את התמונות שלך. למטרות אחרות, הוא פועל כבינוני גדול. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את התמונות שלך ולמשוך אותם על שולחן העבודה שלך.

זוהי דרך מצוינת לגבות את תמונות ה-iPhone, במיוחד כאשר אתם מבינים שאחסון ה-iPhone שלכם מלא. לקבלת האחסון המקוון הטוב ביותר, אל תסתכל רחוק יותר.

אפליקציה לאחסון תמונות מסקנה

קל ומהיר יותר מאי פעם לאחסן את התמונות ביעילות. לאחר מצלמה בכיסים האחוריים שלנו ומספיק אחסון מקוון עבור כל התמונות שלנו היה באמת התגלות משנה משחק.

אפליקציות אחסון תמונות חינמיות אלה דומות בכך שהן מפשטות את תהליך הצילום שלך. אתה לא צריך לדאוג לגבי כוננים קשיחים או ארכיונים.

חלקם גם מצוינים לשיתוף העבודה שלך, בין אם אתה לוקח אותם עם טלפון או מצלמה דיגיטלית. יש לקוות שאחת מאפליקציות אחסון התמונות הטובות ביותר האלה יכולה להקל על חייכם!

אולי יעניין אותך גם: פוסטים שדומים ל10 אפלקציות לאחסון תמונות הטובה ביותר
בדף זה